Developerským spoločnostiam ponúkame spoluprácu pri predaji projektov, za roky praxe v developerských spoločnostiach vieme, ktoré činnosti Vás najviac zaťažujú...

Inžinierská činnosť

Posudzovanie vplyvov činností a strategických dokumentov na životné prostredie, monitoringom zložiek životného prostredia a poradenskou činnosťou. V oblasti architektúry Vás okrem iného odbremeníme od projektovania stavieb a inžinierských činností. Aj v tejto oblasti máme stabilných partnerov a tieto činnosti Vám vieme zabezpečiť s vysokou mierou odbornosti.

Zmluvná dokumentácia

Naša spolupracujúca advokátska kancelária Vám zabezpečí zmluvnú dokumentáciu pri predaji bytov. Výnimkou nie sú ani zmluvy o dielo, či dodávateľské zmluvy pri realizácii jednotlivých častí projektu.

Marketing

Propagácia projektu v digitálnych či tlačených médiách. Vypracovanie webových stránok 3d pôdorysov, videoprezentácie projektu či 360° 3D virtuálnych obhliadok. Na marketing kladieme vysokú prioritu a dokážeme pritiahnuť mnoho klientov. Váš projekt dokážeme predať za kratšiu dobu a vyššie ceny.

Nájom

Pri zámere prenájmu projektu alebo jeho office častí, zaistíme kontinuitu a komunikáciu s nájomníkmi. Zabezpečíme pravidelnú kontrolu nehnuteľnosti a upratovanie či bežnú údržbu prenajímaných priesotorov.

Projektový manažment

Venujte sa plánovaniu ďalších projektov či inej kreatívnej činnosti. Odovzdávanie bytov či kancelárií vybavíme za vás. Následný klientský servis zrealizujeme tak aby sa k Vám ľudia vracali aj pri iných projektoch. Vieme, že dobré meno je to najdôležitejšie.

Ziskovosť projektu

Pripravíme stratégiu nie len v oblasti predaja ale vieme poskytnúť cenné skúsenosti aj pri realizácii projektu, výberu subdodávateľských firiem.